קניית הליכון

אז החלטתם שאתם רוצים להיכנס לכושר, אבל אתם יותר טיפוסים של בית? בשביל מתאמנים כמוכם נועד ההליכון. קניית הליכון היא בהחלט דרך טובה לנצל את הכסף שתחסכו מהוצאה על מנוי לחדר הכושר, עם זאת מדובר בהוצאה כלכלית לא קטנה ואחסון של מכשיר גדול בבית שלכם, לכן מומלץ לערוך חיפוש יעיל כדי למצוא את המכשיר שיתאים לתקציב והצרכים שלכם וישמש אתכם נאמנה שנים רבות. אז אם אתם מעוניינים לדעת איך לקנות הליכון בצורה חכמה, הסיקור הבא הוא בשבילכם.

המון אנשים מעדיפים לבצע את אימוני הריצה שלהם בשטח, אך לאימון במסלול ריצה ביתי יש כמה יתרונות. הוא מאפשר לכם להתאמן גם במהלך החורף והגשמים הכבדים ביותר וכך לשמור על שגרת אימונים רציפה שתביא לתוצאות. עוד יתרון הוא הנוחות שבסיום האימון בבית שלכם, עם גישה מהירה לתזונת ספורט ומנוחה, ללא צורך בחזרה משטח מרוחק.

פרמטרים לבחירת הליכון

הנקודה הראשונה שעליכם לחשוב עליה, היא עבור איזה סוג של אימון אתם זקוקים למסלול ריצה; עבור הליכה, ריצה מתונה או ריצה בקצב גבוה? ככל שהאימון יותר אינטנסיבי, רצוי שההליכון יהיה ארוך וגדול יותר, כמטר ועשרים, כך תוכלו לרוץ בחופשיות ובצעדים גדולים על משטח בטוח שיאפשר לכם חופש תנועה. אם הצורך שלכם הוא במסלול ריצה גדול, ושטח האחסנה הביתי שלכם לא רב, כדאי שתלכו על מכשיר מתקפל. ישנם המון מכשירים מתקפלים, רצוי ללכת על מתקפל במיוחד במידה והשטח שלכם מוגבל.

ככל שהאימון שלכם יותר אינטנסיבי, כך עולה הצורך בהשקעה במכשיר בעל בולמי זעזועים רבים יותר, כך תגנו על עצמכם מפציעות ואי נוחות, בנוסף ההליכון יחזיק יותר שנים. כמו כן יש להתאים את המנוע וכוחות הסוס לרמת האימון, במידה והאימונים שלכם מתונים, אין סיבה להשקיע סכומים מופרזים במנוע משוכלל. כאן נכנס עניין האחריות על המוצר, ככל שהשקעתם יותר בפרמטרים של מנוע ובולמי זעזועים, כך עליכם להשקיע יותר במתן אחריות ארוכה יותר מהיצרן, כיוון שאלה הרכיבים היקרים ביותר במוצר. גם אם מדובר בתוספת כספית מצדכם, רצוי להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולהיות בטוחים שההליכון יהיה פעיל לאורך שנים.

עכשיו כשאתם קיבלתם קצת מושג כללי בתהליך של איך לקנות הליכון בצורה חכמה, זה הזמן לערוך השוואת מחירים בין החנויות.

 

דילוג לתוכן