אפליקציות כושר

אנחנו כבר מזמן לא זזים לשום מקום בלי הסמארטפון שלנו, מתעסקים בהם שעות מידי יום וזו אחת הבעיות שמונעות מאיתנו לנצל את הזמן הפנוי שלנו לפעילויות מועילות לבריאות שלנו כמו כושר גופני. מהסמארטפון בטוח לא ניפרד אז אולי כדאי שנחבר אותו קצת לתחום הכושר והבריאות כדי לקום מהספה ולזוז. אז הנה לכם כמה אפליקציות כושר איכותיות שיכולות לשפר את חווית ואיכות האימון שלכם.

האפליקציות המומלצות

nike + running – מכירים את האפליקציה הזו של נייק שמגיעה כבר מותקנת בחלק מהמכשירים? אם לא פתחתם אותה עד כה, כדאי לכם לעשות זאת. מדובר באפליקציה שתסקור עבורכם את האימון שלכם באמצעות נתונים של מרחק, מהירות ומספר הקלוריות שנשרפו במהלך האימון. בנוסף האפליקציה מציעה תכניות אימון בעלות דרגות כושר הדרגתיות וגם מאפשרת לכם להשוות את הביצועים שלכם לאלה של חבריכם.

קלוריות – זוהי אפליקציה לבעלי מערכת ה- IOS והיא מסייעת בספירה ומעקב אחר הקלוריות שצרכתם. מה ההבדל בינה לבין המון אפליקציות אחרות מהתחום? היא תואמת לתזונה הישראלית ולכן תהיה נוחה לכם.

Adidas MiCoach – לא באמת חשבתם שאדידס תאפשר לנייק להוביל את השוק בלי תחרות נכון? אז קבלו אפליקציה שתזינו בה את בה נתונים כמו גיל, מין, גובה ומשקל והיא תבנה עבורכם תוכניות אימון. אגב, אם תתקשו לסיים את האימון היא תיתן לכם חיזוקים חיוביים באוזנייה.

לסיכום נאמר שלא חסרות אפליקציות כושר ובריאות שישפרו את חווית האימון שלכם, וההבדלים ביניהן לא ממש מהותיים, בחרנו להציג לכם את אפליקציות כושר אלה כיוון שהן ידידותיות במעט מהאחרות. בסופו של דבר, עם או בלי סמארטפון, השינוי בכושר הגופני מתחיל בראש.

דילוג לתוכן