גיינר הכי טוב בעולם

מתאמנים, ספורטאים ומפתחי גוף רבים משלבים בתפריט התזונתי שלהם כחלק בלתי נפרד מתכנית האימונים אבקת גיינר. אבקת גיינר היא בעצם פורמולה המשלבת ביחס מסוים, לרוב יחס 1:5 בין פחמימות לבין חלבונים.

גיינר
גיינר

החיפוש אחר הגיינר הכי טוב בעולם לא תמיד פשוט, שכן יש המון סוגים של אבקות גיינר, קשת רחבה של יצרניות, לכן תהליך הבחירה שלנו חייב להיות מותאם לצרכים שלנו ועלינו ללמוד כיצד לבצע את ההשוואה בין אבקות הגיינר השונות ולכן בחרנו לכתוב את המדריך הזה…

מדוע אנו צורכים אבקת גיינר?

  1. בכדי להגדיל את כמות הקלוריות היומית שלנו – רוב המתאמנים שבוחרים לצרוך אבקת גיינר לא מצליחים לעלות במשקל מכל מיני סיבות. חלקם מלכתחילה בעלי מבנה גוף רזה מאוד, לאחרים יש חילוף חומרים מאוד גבוה, יש כאלה שאין להם מספיק תיאבון ולכן פורמולת אבקת הגיינר מהווה פתרון מעולה. אבקת גיינר מכילה בממוצע בין 600-1,500 קלוריות למנת הגשה מה שעוזר לנו להגדיל את הצריכה הקלורית היומית שלנו.
  2. בכדי לספק לגוף כמות גדולה של חלבון – כידוע חלבון חשוב מאוד למגוון של תהליכים בגוף שלנו והוא תומך בתהליך בניית מסת השריר. כמתאמנים ומפתחי גוף עלינו להגדיל את צריכת החלבון היומית שלנו. בעזרת אבקת גיינר, ניתן לעשות זאת בקלות שכן מנת הגשה של אבקת גיינר איכותית נעה בין 30-50 גרם חלבון טהור למנת הגשה.
  3. בכדי לגוון בין הארוחות – אבקת גיינר מגיעה במגוון של טעמים כמו שוקולד, וניל, עוגיות, קפה וכדומה מה שעוזר לנו ליצור מאין גיוון נחמד שכזה ולא כל הזמן לאכול את האוכל החשוב אך לעתים משעמם שאנו אוכלים.

כאשר בוחרים אבקת גיינר יש לשים לב כי מדובר באבקה איכותית, מה הופך גיינר לאיכותי?

  • תהליך הייצור – תהליך שחייב להתבצע בבקרה מלאה
  • אריזה – אריזה סגורה ואטומה
  • רכיבים – שילוב בין פחמימות מורכבות איכותיות, חלבון טהור, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים
  • אחריות של היבואן
  • טעם עשיר, מרקם חלק

גיינר הכי טוב בעולם – ביג מאס גיינר

ביג מאס גיינר הינה פורמולה ייחודית המשלבת בין פחמימות מורכבות איכותיות לבין תשלובת חלבונים מעולים כמו חלבון מי גבינה אמריקאי שעובר תהליך בידוד במטרה לספק לגוף חלבון טהור, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. ביג מאס גיינר מיוצרת על ידי חברת נוטרי די ספורט המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק תוספי תזונה לספורטאים. תהליך הייצור של הביג מס גיינר מתבצע באחת המעבדות המתקדמות בעולם לייצור תוספי מזון, עם הקפדה על אריזה אטומה, תקנים מחמירים וכמובן טעם שאי אפשר לעמוד בפניו. מנת הגשה של ביג מס גיינר מספקת לגוף יחס מושלם בין חלבון איכותי לפחמימה ומעניקה לגוף בדיוק את הרכיבים הדרושים לו אחרי אימון עצים בחדר הכושר.

דילוג לתוכן