כל היתרונות של קבוצת אימון

אם חשקה נפשכם בבחירה נכונה בדרך חיים ראויה בה אתם בוחרים בבריאות, תזונה נכונה וכושר, הרי שאתם בדרך הנכונה להצלחה. "נפש בריאה בגוף בריא" זוהי ללא ספק הדרך הטבה והנכונה לנהל את חייכם.
אך עם כל הרצון הטוב והנכונות להתחלת דרך חדשה מאומצת, חשוב לעשות זאת נכונה על מנת לא להתייאש ולא לוותר בדרך.

קבוצת אימון – הדרך להתמיד!

קבוצת אימון היא דרך מופלאה להיכנס לשגרת אימונים בדרך לאורח חיים בריא, שכן, אימון קבוצתי טומן בחובו עוצמה מופלאה המשפיעה על המתאמנים רבות, הן בהיותו שיתופי וחברתי, והן בהיותו חדשני ומרתק. ההצלחה של קבוצת אימון המתנהלת באופן מקצועי על ידי מדריך כושר בליווי צמוד היא גדולה ומתבקשת בשל יתרונותיה הרבים.

 

כל הסיבות להתאמן בקבוצה

תהליך מהנה – להבדיל מחדר כושר צפוף בו ישנו צורך תמידי להמתין למכשירי הכושר השונים שיתפנו ועם זאת גם למדריך הכושר שיסיים עם שאר המתאמנים ולהבדיל מהאימון האישי בו אתם לבדכם אל מול מדריך הכושר, בקבוצות אימון מתאמנים אתם בדרך מיוחדת ומרתקת!

  • אימון קבוצתי כשמו כן הוא, מהותו הינה שיתופיות, עזרה הדדית וחוויה שיתופית, כך שבהגיעכם לאימון קבוצתי תוכלו ליהנות מחברתם של המתאמנים בקבוצה וגם משירותיו המקצועיים האישיים של מאמן הקבוצה.
  • אימון "ירוק" – אימון בחללים סגורים, מאווררים וממוזגים הוא כל כך חסר השראה ומעוף לעומת אימון חיצוני אשר מתקיים בחיק הטבע ובשטחים פתוחים שמותאמים לאימון קבוצתי.
    אימונים קבוצתיים הינם אימונים "ירוקים", שכן הם מתבצעים מחוץ לכותלי חדר הכושר, באווירה נעימה, מזג אוויר אמיתי ואוויר נקי.
  • כלכלי ומשתלם –  כמו בכל תחומי החיים, כך גם כאשר מדובר על תחום הכושר, נוהגים אנו לחשב ולשקלל את העלות לעומת היכולות הכלכליות והתוצאות המעשיות! השיקול הכלכלי בין אימון כושר אישי
    עם מאמן בליווי של אחד על אחד אל מול השתייכות לקבוצת אימון בה הליווי המקצועי של המאמן הוא צמוד (לא אישי אך זמין ) ובה התשלום הוא מופחת וסביר הרבה יותר הוא שיקול נכון והגיוני בעבור אלו המבקשים לקיים שינוי מהותי בחייהם ולקבל על עצמם את הכושר כדרך חיים. שכן, ההתחייבות למאמן כושר אישי אשר גובה סכומים גבוהים לכל אימון היא כמעט ובלתי אפשרית בשל העלויות הגבוהות. אך לעומת זאת, כאשר מדובר על הוצאה סבירה של סכומים הגיוניים על אימונים משתלמים, מקצועיים וטובים, הרי שההתמדה והנכונות להמשך האימונים תהיה בהתאם.
  • חברתי ומדרבן – הופעתן וגידולן של קבוצות אימון בשנים האחרונות תופסת תאוצה רבה והד גדול,
    על כן הדרישה לקבוצות ריצה הפכה בשנים האחרונות מתבקשת בערים רבות ברחבי ישראל ובעולם. בקבוצות אלו נוצרים קשרים חברתיים המשפיעים רבות על מצטרפים חדשים ומדרבנים את המתאמנים הקיימים לכדי התמדה ועשייה, כך שמעבר לאימון נכון ומקצועי עדים אנו גם לשינוי חברתי מבורך!
דילוג לתוכן