להיכנס לכושר: אקס בוקס עם קינקט

רכיב הקינקט הוא אחד הגורמים שהטו את הכף בשנים האחרונות לכיוון הקונסולות של מיקרוסופט

קונסולת המשחק הראשונה של מיקרוסופט, שכולנו מכירים בתור אקס בוקס, יצאה אי שם בשנה ההיסטורית 2001, ושינתה את כללי המשחק בכל מה שנוגע לקונסולות, שנשלטו עד אז באופן כמעט בלעדי על ידי מכשירי הפלייסטיישן. מאז ועד היום התחרות בין סוני למיקרוסופט היא עזה בכל מה שנוגע לקונסולות משחק, ולקראת שנת 2009 נדמה היה כי מכשירי הפלייסטיישן 3 הולכים להכריע את הכף מול מכשירי אקס בוקס 360, ואז הוציאה מיקרוסופט את הרכיב שעזר לשנות את כללי המשחק בשנית ומאז ועד היום מהווה אופציה איכותית במיוחד עבור שחקני הקונסולות – הקינקט. כפי שאתם יודעים אם אי פעם השתמשתם בקינקט, מדובר למעשה במצלמה חיה שמקבלת את התנועה שלנו ומתרגמת אותה לתנועה על גבי המסך, בדומה ובתשובה למכשירי ה-Wii של חברת נינטנדו שיצאו גם כן בתקופה זו פחות או יותר. כעת, נבין בדיוק מה האפשרויות המעניינות שלנו כיום לשימוש בקינקט.

מה נותן לנו רכיב הקינקט, כיצד הוא עובד ומה האפשרויות העדכניות לשימוש איכותי בו?

  • איך עובד קינקט ולמה הוא מתאים? מצלמת הקינקט היא מצלמה המבוססת על כמה חיישנים נפרדים בעבודה משותפת. החיישן הראשון הוא זה האחראי על קול ופנים, לטובת זיהוי קול ושליטת קול איכותיים וזיהוי איכותי של פנים ותנועה תלת ממדית של גוף מלא. חיישן זיהוי העומק הוא זה שאחראי על לכידת נתוני הוידאו ותרגומם לכיול עם הסביבה הפיזית של השחקן לטובת המשחק. בנוסף, ישנם חיישנים של נטרול רעשי רקע, חיישני תנועה ויציבות, וכן חיישני גובה להתאמת המשחק לילדים ומבוגרים גם יחד. מכשיר הקינקט מתאים למכשירי אקס בוקס מהדור השביעי והשמיני – 360 ו-One, וכן למחשבי PC של מיקרוסופט ממערכת הפעלה Windows 7 והלאה.
  • מה כדאי לנו להכיר? האפשרות המרגשת והאיכותית ביותר של רכיב הקינקט, גם עבור מי שאינו גיימר מובהק ורוצה למצות את האפשרויות האיכותיות ביותר שהוא מאפשר לנו, היא אפשרות של משחקי ספורט שונים באיכות גבוהה מאי פעם. בדומה למה שהבטיחו לנו בעבר מכשירי ה-Wii עד שנשארו בגדר משחקי ילדים, רכיב הקינקט של האקס בוקס מאפשר לנו להיכנס לכושר עם רכיבים ייעודיים ברמה הגבוהה ביותר, ומשחקים שמתרגמים את תנועת הגוף שלנו והפעילות הספורטיבית שלנו למשחק עם חלוקה של הגוף שלנו לתנועה של 20 מפרקים שונים.

שירות איכותי בתחום קונסולות המשחק יבטיח שנישאר עם המוצרים העדכניים והאיכותיים בתחום

כאשר אנחנו רוצים לבחור את המשחקים המתאימים לנו ביותר, ולמצות את רכיב הקינקט של האקס בוקס שלנו בצורה האיכותית ביותר, אנחנו צריכים שירות איכותי בתחום קונסולות המשחק שיודע לתת לנו את הטוב ביותר שנחוץ לנו. כך נוכל להבטיח לעצמנו את המוצרים העדכניים והאיכותיים ביותר עבור הכושר הגופני שלנו.

דילוג לתוכן