צביעת מגרשי ספורט

פעילות גופנית היא חלק לא מבוטל מחיי השגרה של רובנו , גם אם אנו לא מאותם אנשים שבאופן קבוע מבצעים פעילות גופנית או רצים מרתון למרחקים אבל עדיין עושים פעילות ספורטיבית כזו או אחרת זה לא דבר של מה בכך . כיום ישנם מקומות בהם ניתן לבצע פעילויות גופניות שונות וזה במגרשי הספורט השונים ברחבי הארץ. בכל עיר ועיר ניתן למצוא מגרש ספורט אחד לפחות ואפילו יותר משמשים את הציבור ועוזרים בפעילות הגופנית , כאשר יש מקום בו ניתן לעשות פעילות גופנית הרצון והמוטיבציה עולים.

מה עוד גורם למוטיבציה לעלות בנושא פעילות גופנית?

 

אז אמרנו שמקום מסודר לפעילות גופנית בהחלט יכול לסייע ולזרז את המוטיבציה, אבל תארו לעצמכם שאתם מגיעים אל מגרש ספורט שהוא די מוזנח , לא מזמין ואפילו הצבע שלו מעט דהוי האם תרצו לעשות שם כל סוג פעילות גופנית באשר היא? ובכן התשובה היא שלילית. כדי שמקום כמו מגרש ספורט יעשה את עבודתו נאמנה ויגרום לך או לי לערוך שם פעילות גופנית הוא צריך להיות נעים, נקי וכן עם צבע. צביעת מגרשי ספורט תפסו לאחרונה משבצת גדולה ספורטוכיום אנו עדים לתופעה שהולכת וגדלה בקרב הציבור , חידוש וצביעת מגרשי ספורט משפרים באופן גורף את ההתעניינות בפעילות גופנית. צבע הוא תמיד טוב זה מכניס אור וחיים וכיף, וכאשר מדובר על מגרשי הספורט בישראל אז פתאום המוטיבציה הולכת וגדלה ויש חשק לעשות פעילות גופנית כדורסל , כדורגל , סקייט בורד ועוד.

 

להכניס צבע למגרשי הספורט

 

צביעת מגרשי ספורט זה לא רק לבוא עם מברשת להעביר כמה מריחות של צבע וללכת. אלא זה משהו מעבר לזה. אם מדובר על מגרש ישן מאד חשוב תחילה לשפץ אותו , לאחר מכן לבנות גדרות  במידה ויש צורך. ולבסוף לצבוע בצבעים חיים נעימים שמעוררים תאבון לפעילות גופנית. מדובר על תהליך שדורש משאבים, וזמן זוהי עבודה מתוכננת שדורשת ידע , מקצועיות וניסיון של המבצע. צביעת מגרשי ספורט לא מסתכמת רק במברשת וצבע אלא יש להכין ציוד מקצועי מראש כלי עבודה שיתאימו לצביעה מקצועית של המגרש. הצביעה יכולה להתבצע גם ברצפת מגרש הספורט ולכן פה צריך להתאים צבע מיוחד שיחזיק מעמד לאורך זמן ויתאים במדויק למקום.

 

התאמת הצבע לאקלים הישראלי

 

שלא כמו בארצות קרות יותר בהן צביעת מגרשי ספורט מתבצעת ע"י אבקת צבע המחזיקה מעמד, בישראל זה לא יחזיק מעמד משום הקרינה הגבוהה של השמש, ולשם כך יש לבצע צביעה ייחודית שמתאימה לאקלים בישראל, מה גם שרוב מגרשי הספורט נמצאים במוסדות חינוך דבר שחשוב לדעת כדי להגן על השחקנים ועל התלמידים. לכן, ציפוי בצבע יכול להיות אלטרנטיבה מוצלחת שתחזיק מעמד לאורך זמן.

 

אך בכדי שזה אכן יקרה חשוב מאד לפנות לבעלי מקצוע ומומחים בתחום על מנת לבצע את פעולת הצביעה בצורה ובאופן המקצועי ביותר. ניסיון ומקצועיות הם חלק בלתי נפרד מחברה המעניקה שירותי צביעת מגרשי ספורט ויש לבדוק היטב אצל מי עושים זאת. כדי שהצביעה תחזיק מעמד לטווח ארוך ולא יצטרכו בכל כמה חודשים לשוב ולצבוע מחדש את מגרש הספורט. עם השנים הטכנולוגיה התפתחה ויחד איתה שיפרו את איכויות הצביעה במגרשים , לפני תחילת עבודה יש לבדוק מה עלות הצביעה ומה היא כוללת, כך תהיו סמוכים ובטוחים שאתם עושים את הצעד (וחצי) הנכון.

 

 

דילוג לתוכן